• besiktASK.net e Hoşgeldiniz! Sadece Beşiktaş'ı konuştuğumuz bu platformda özgürce düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve görüşlerinizi bildirebilir; galeriler ve videolar paylaşıp diğer üyelerimizle iletişim halinde kalabilirsiniz.

1. Manifesto “Hukukun Eşitliği”

editorkartal

Yönetici
Kara Kartal
Katılım
17 Eyl 2019
Mesajlar
602
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
Ankara
Beşiktaş JK Başkan Adayı Hürser Tekinoktay’dan ilk Manifesto “Hukukun Eşitliği”


Değerli Beşiktaşlı dostlarımız,


Sosyal ağlarda Beşiktaş armasını taşımış eski sporcu ve yöneticilerimize karşı uzun zamandır bazı nahoş olaylar yaşanmaktadır.


Buna istinaden bugün bu açıklamayı yapmak zorunlu hale gelmiştir.


Sizlerin bilgisine arz ederim.


1. Başkan adaylığımı açıkladığım,
13.09.2018 Tarihinden sonra BJK eski sporcularına, yöneticilerine küfür hakaret eden veya itibarsızlaştırma amaçlı örgüt yapılanması içinde olan herkesin sosyal medyada hesaplarının tespit edilerek dava açılacağını bildiririm.


2. BJK itibarı düşünülerek kongreler ve divan toplantılarının bile BJK TV’den verilmediği ortamda sosyal medyada suç işleyenlerin Mayıs ayından itibaren IP’leri tespit edilerek haklarında işlem yapılacaktır.


3. Bu tarihten önce bu suçu işleyenler ise bir defaya mahsus olmak üzere af edilecektir.


4. Göreve geldiğimizden itibaren hukuk departmanındaki görevliler sadece görevdeki yöneticilerin itibarı için değil BJK hizmet etmiş herkes için kişilik haklarının ve BJK markasının koruyucusu olarak görev yapacaklardır.


5. Bu hak ve itibar korumasına bizden önceki Sayın Başkan Fikret Orman ve yönetimi de dahildir.


Ancak, Demirören yönetimi dahil 2000’den sonra görev alan ve BJK’a zarar verdiği belgeleriyle tespit olanlar hakkında gerekli süreç başlayacaktır.


BJK Başkan Adayı
Hürser TEKİNOKTAY
 
Üst