• besiktASK.net e Hoşgeldiniz! Sadece Beşiktaş'ı konuştuğumuz bu platformda özgürce düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve görüşlerinizi bildirebilir; galeriler ve videolar paylaşıp diğer üyelerimizle iletişim halinde kalabilirsiniz.

5. Manifesto “İktisadi ve Ticari Manifesto”

editorkartal

Yönetici
Kara Kartal
Katılım
17 Eyl 2019
Mesajlar
602
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
Ankara
Beşiktaş JK Başkan Adayı Hürser Tekinoktay’dan 5. Manifesto “İktisadi ve Ticari Manifesto”


Değerli Beşiktaşlı dostlarımız,


1 – Derneğimiz yeni iktisadi işletmeler kuracaktır.


2 – Tüm kurulmuş olan ve kurulması planlanan işletmelerde markalaşma, franchising ve hızlı karlılık birinci hedef olacaktır.


3 – İktisadi işletmeler 4B projemizin yapısal kaynağını kullanıp karlılık durumunun yüksek olduğu sektörlerde franchising zincirleri yaratacaktır.


4 – Bu işletmelerin yiyecek-içecek sektörü başta olmak üzere birçok alanda risk ve karlılık analizleri yapılarak Kulübümüze Futbol gelirlerimiz dışında direkt karlılık yaratmaları hedeflenecektir.


5 – Mevcut Kartal Yuvalarının ürün yelpazesi çok geniş alanlara yayılarak ticaret hacminin artırılması hedeflenecektir.


6 – Kartal Yuvalarında geniş kitlelere hitap edecek koleksiyon ürünler yaratılıp bu ürünlerin uluslararası pazarda markalaşması planlanacaktır


7 – İktisadi işletmeler ve Kartal Yuvaları yurtdışındaki bazı merkezlerde şubeler açacaktır.


8 – Karlılık getirisi yüksek olacak işletmeleri BJK kendisi yönetecektir. Karlılığı küçük olan işletmeler ise ihaleye çıkartılacaktır.


9 – İhale şartları minimum 3 ay önce yüksek tirajlı medya kuruluşlarından ve kendi web sitemizden duyurulacaktır. Duyurulacak tüm ihaleler açık, şeffaf ve maksimum katılımın olacağı şekilde gerçekleşecektir.


10 – E-ticaret daha efektif ve uluslararası rekabette daha etkili hale getirilmesi, özellikle Latin ve Asya dillerinin uygulanması, tüm pazarlarda ilgili futbolcuların marka yüzü olarak tanıtılması ve 4B projesinin yapısı ile birlikte dinamik e-ticaret platformu oluşturulacaktır.


11 – Sporla iç içe olan sanat ve eğlence sektörüne odaklanıp Vodafone Park ve Akatlar tesislerinde konser ve gösteri organizasyonları için gerekli olan yatırımlar tamamlanacak; stattaki çim ve salondaki otopark sorunu derhal çözülüp planlı organizasyonla gelir yaratılacaktır.


BJK Başkan Adayı
Hürser TEKİNOKTAY
 
Üst