• besiktASK.net e Hoşgeldiniz! Sadece Beşiktaş'ı konuştuğumuz bu platformda özgürce düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve görüşlerinizi bildirebilir; galeriler ve videolar paylaşıp diğer üyelerimizle iletişim halinde kalabilirsiniz.

Beşiktaş Kadın CS:GO eSpor Takımı Dünya Şampiyonu Oldu

cenktosun9

Taraftar
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
33
Tepkime puanı
16
Puanları
0
Konum
Bursa
11

Kadın CS:GO espor takımımız, İspanya’nın Valencia şehrinde düzenlenen DreamHack Showdown Finali’nde Amerika temsilcisi CLG Red’i 2-1 yenerek Dünya Şampiyonu oldu ve 50.000 dolarlık ödül kazandı.

5-7 Temmuz tarihleri arasında Valencia’da düzenlenen turnuvaya doğrudan davet edilen Kadın CS:GO espor takımımız, turnuvaya B grubunda başladı. Oynadığı her iki maçı da kazanan ekibimiz, Yarı Final biletini kolaylıkla kaptı.

Yarı Final’de bir başka Amerika temsilcisi Dignitas ile karşılaşan Beşiktaş’ımız, üstün bir oyunla maçı 2-0 kazandı ve Final’e yükseldi. Çekişmeli geçen final serisinde ilk maçı alan fakat ikinci maçı kaybeden takımımız, son maçta tüm oyuncuların harika performans sergilemesiyle galibiyete uzandı ve Dünya Şampiyonu oldu. Takımımız böylelikle 50 bin dolarlık büyük ödülü de kazandı.
 
Üst