• besiktASK.net e Hoşgeldiniz! Sadece Beşiktaş'ı konuştuğumuz bu platformda özgürce düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve görüşlerinizi bildirebilir; galeriler ve videolar paylaşıp diğer üyelerimizle iletişim halinde kalabilirsiniz.

Fikret Orman İstifa etti.

BesiktASK

BeşiktAŞK
Yönetici
Kara Kartal
Katılım
17 Haz 2019
Mesajlar
95
Tepkime puanı
1,908
Puanları
1,903
Konum
Beşiktaş
Web sitesi
www.besiktask.net
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman istifa etti. Dün akşam oynanan Başakşehir maçından sonra tribünlerden yükselen istifa seslerinden sonra bugün açıklama yaptı.
Taraftarlar tarafından uzun süredir baskı altında olan Başkan Fikret Orman sonunda istifa etti.
Sosyal medya da neler dediler ?
Paraları aldı ve gidiyor ulan fiko bitirdin bizi
Nerede bu paralar fikoo!
Beşiktaş tarihinin sponsor transfer ve başarı olarak en çok maddi gelir sağladıgı donemde borcun nasil 6 katına çıktıgını açıklamadan hiç bir yere gidemezsin pembe şortlu!
Mumla arayacak bu adamı beşiktaş
az önce "görevimi tamamlıyorum" dedi. zaman zaman eleştirekte onun başkan olduğu dönemde beşiktaş belki de tarihinin en iyi futbolunu oynadı. ve kötü giderken onurlu bir şekilde istifa etmesini bildi. yolu açık olsun.
ohaaa? noluyo lan? şaşırtan istifadır. ama keşke bunu haziranda yapsaydı. bu sezonu da kaybettik.
nankör beşiktaşlılara gereken cevabı vermiştir. beşiktaş’ı baştan yaratan başkanı da yediniz. tarih üstüne tarih yazan teknik direktörünü de yediniz sonradan görme hassas ruhlu tinerciler sizi. size şerefli üçüncülükler müstehak. bjk’nin 5 yıl götünü toparlayamamasına sebep olacak açıklama.
paralarin yerini soyleseydi bari.
 
Üst