• besiktASK.net e Hoşgeldiniz! Sadece Beşiktaş'ı konuştuğumuz bu platformda özgürce düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve görüşlerinizi bildirebilir; galeriler ve videolar paylaşıp diğer üyelerimizle iletişim halinde kalabilirsiniz.

Serdar Adalı: Geçtiğimiz 7 Yıl İncelenecek

editorkartal

Yönetici
Kara Kartal
Katılım
17 Eyl 2019
Mesajlar
602
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
Ankara
Hesap sorma işini 10 yıldır dinliyoruz. Başkan olduğumda bu geçtiğimiz 7 yılı inceleteceğim. Kendi dönemim de dahil. En ufak bir şey göreyim, gereğini yaparım. Simit ayran yiyerek para biriktirip maça gelecek benim taraftarım, bir diğer taraftan da yanlış işler dönecek. Benim karakterim böyle bir şeye izin vermez.

Mevcut sponsorlarla bir toplantı yapacağız. Takımın iyi gitmesi onların markalarına bir şekilde katkı yapar. Mevcut markaların bir şekilde güncellenmesini isteyeceğiz. Beşiktaş'a gelir getirecek projeler yapacağız. Ümraniye'nin tapusunu almaya çalışacağız. Öz kaynak düzenine dönmediğimiz sürece bu futbol giderleri düşmeyecek. En büyük projemiz öz kaynak düzenine dönüş. On sene önce verdiğim para var 6 milyon 700. Bir kere sormadım. Paranın geri kalan kısmı ile Beşiktaş akademisini ben yapacağım, Kazanamasam bile gene yapacağım.
 
Üst